Náš eshop:
www.EshopElektronika.cz

Kontakt

solarnipanely@sunwave.cz

solarnepanely@sunwave.sk

Tel.: 734 233 243

 

www.sunwave.cz

www.sunwave.sk

 

IČ: 28389689

DIČ: CZ28389689

Konstrukce a příslušenství pro fotovoltaické panely

Program konstrukcí a instalačních komponentů představuje montážní a upevňovací prvky pro solární systémy. Konstrukce pro solární panely lze speciálními kotvami připevnit na šikmé střechyumístit na rovné střechy, trapézové střechy či na libovolný pozemek. Poptávky, dotazy a objednávky zasílejte e-mailem na solarnipanely@sunwave.cz. Případně nás kontaktujte telefonicky na tel.: 734233243.   
Představujeme katalog profesionálních montážních a upevňovacích systémů pro výstavbu solárních elektráren. Nabídka obsahuje kompletní řešení pro instalaci solárních panelů na šikmé i rovné střechy a pro výstavbu solárních elektráren všech výkonů na volných plochách.
Katalog je sestaven tak, aby byl pro Vás co nejpřehlednější pro pohodlné používání. Jednotlivé produkty jsou označeny kódem, který uvádějte v objednávkách. Kontakt zde. Objednat možné také zde. 
Poptávky a objednávky zašlete e-mailem na solarnipanely@sunwave.cz. Případně nás kontaktujte telefonicky.   
 

Jaký montážní materiál na FVE použít?

 Nejste si jisti, jaký materiál budete potřebovat k uchycení fotovoltaických panelů? Nechte si udělat podrobný řádkový rozpis konstrukčního materiálu na uchycení fotovoltaických panelů na míru. Díky tomuto podrobnému rozpisu Vám budete přesně vědět, jaký materiál je potřeba na montáž FVE použít. 

Proč je dobré mít podrobný rozpis montážního materiálu na FVE?   

Díky podrobnému rozpisu uchycení fotovoltaických panelů budete přesně vědět, jaký materiál pro uchycení fotovoltaických panelů potřebujete a přesný počet kusů jednotlivých částí konstrukce. Ušetříte Váš čas a při samotné stavbě se Vám nestane, že by Vám chyběl materiál na uchycení panelů nebo že byste nakoupili něco, co nebudete potřebovat. 

Co je obsahem podrobného rozpisu uchycení fotovoltaických panelů?  

Obsahem rozpisu je podrobný řádkový seznam konstrukčního materiálu (šrouby, úchyty, konstukce, háky a veškerý ostatní materiál potřebný k uchycení fotovoltaikcých panelů) a jejich přesný počet přesně pro Vaši elektrárnu, podle údajů které jste zaslali. Veškerý montážní materiál, který naceníme, můžeme, pokud budete chtít, dodat. Veškerý materiál v rozpisu má potřebné atesty a certifikace. 

 

Na jaké střechy uděláme podrobný rozpis konstrukčního materiálu?  

Na jakou krytinu je možné udělat rozpis materiálu?

Kolik podrobný rozpis montážního materiálu na FVE stojí?  

Nabízíme kvalitní službu, která Vám ušetří spoustu času a shánění. Proto detailní rozpis zasíláme oproti záloze 800 Kč - bez závazku objednávky. V případě objednávky materiálu je záloha vrácena v plné výši.  

Jaké údaje o střeše je potřeba zaslat? 

  • ideální je zaslat výkres střechy 
  • Počet panelů a jejich rozměry
  • umístění panelů (pokud již víte)
  • typ střechy
  • rozměr střechy
  • krytina
  • vzdálenost krovů (pro sedlové střechy)
  • adresa  plánované FVE (pro ztotožnění střechy podle google maps)
  • okna, komíny, antény, výška atiky 

Závaznou objednávku podrobného rozpisu materiálu k uchycení fotovoltaických panelů zašlete

e-mailem na solarnipanely@sunwave.cz