Náš eshop:
www.EshopElektronika.cz

Kontakt

solarnipanely@sunwave.cz

solarnepanely@sunwave.sk

Tel.: 734 233 243

 

www.sunwave.cz

www.sunwave.sk

 

IČ: 28389689

DIČ: CZ28389689

SunWave - fotovoltaické panely, komponenty pro fotovoltaické elektrárny

SunWave - dodavatel fotovoltaických panelů a komponent pro fotovoltaické elektrárny (měniče, konstrukce, kabely, monitoring, přepěťové ochrany). Mezi naše zákazníky patří: velkoobchody s fotovoltaikou, montážní firmy, investoři i jednotlivci a kutilové. Dodáváme fotovoltaické panely a komponenty do projektů v EU na střešní i pozemní fotovoltaické instalace. Spolupracujeme přímo se stabilními osvědčenými certifikovanými výrobci fotovoltaických panelů, kteří vyrábí fotovoltaické panely již řadu let a kteří garantují vysokou kvalitu a nadstandardní výkon fotovoltaických panelů, který máme ověřen našimi zákazníky. Na český trh jsme v roce 2012 dodali měniče (značky: Aurora, SMA, Kostal) pro fotovoltaické elektrárny o celkovém výkonu 2 MW a stejný objem fotovoltaických panelů. Fotovoltaické panely a další materiál prodáváme malo i velkoobchodně i v následujících letech. Nyní se specializujeme především na dodávky materiálu v rámci dotací na fotovoltaiku Nová zelená úsporám a Zelená domacnostiam (SR). Některé z projektů můžete vidět zde. Našim stálým i novým obchodním partnerům tímto přejeme hodně slunce i v následujících letech. 
Značka SunWave působí na evropském trhu od roku 2009. V Čechách a na Slovensku působí obchodní zástupce (Více na www.sunwave.sk.). Můžete nás potkat na všech větších výstavách z oboru fotovoltaika a akcích především ve střední Evropě, Německu a Francii.
SunWave Fotovoltaika

Výhody spolupráce se SunWave? Kompletní služby při výstavbě fotovoltaických elektráren: 

SunWave, to je především kvalita, zajímavá cena a osobní přístup! SunWave - slunce Vám účet nepošle!

Kontakt zde.

 
 

Recyklace fotovoltaických panelů a odpovědnost k přírodě

Výrobce fotovoltaických panelů SunWave je registrován u evropské asociace PV Cycle. Dovozce je registrován v rámci kolektivního sběru elektroodpadů u Retela s.r.o. a v systému EkoKom pro recyklaci a sběr odpadů z obalových materiálů. Poplatky za recyklaci obalových materiálů jsou již zahrnuty v našich cenách výrobků.  

                               sunwave.cz               

 

 

 

 

SunWave na výstavě Solar Praha

 Od 23. do 25.1. 2014 nás najdete na stánku č. 233 na veletrhu SolarVentiStřechy / Solar Praha. Představíme teplovzdušné panely SolarVenti, fotovoltaické panely Omsun, montážní materiál na upevnění panelů a také úsporné světelné zdroje
50% slevu na vstupenku dostanete zde. Těšíme se na Vás na stánku 233 (SolarVenti).